«گالری ایران هنر» مشتریان جهانی دارد

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور بانوان گفت: آثار هنری ایرانی ارائه شده در «گالری ایران هنر» مشتریان زیادی از سراسر دنیا خواهد داشت که این امر به چرخه اقتصاد فرهنگی کشورمان کمک شایان توجهی می‌کند.

پروین داداندیش؛ مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور بانوان در گفت و گو با خبرنگار اختصاصی گالری ایرن هنر ضمن تاکید بر مطلب فوق، بیان کرد: معتقدم آثار ایرانی که در ایران گالری به نمایش و فروش گذاشته می‌شود، در دنیا طرفداران و مشتریان زیادی دارد. قاعدتا همین امر فضای رقابتی را فراهم می‌کند که برای اقتصاد فرهنگ و هنرمان بسیار مفید خواهد بود.

داداندیش با اشاره به فراهم شدن زمینه مناسب برای بازار فروش آثار هنری از طریق سامانه «گالری مجازی ایران هنر»، افزود: همیشه در تولید بازار حرف اول را می‌زند. اگر تولید باشد اما جایی برای عرضه و فروش نباشد، تولید ابتر می‌شود و ضربه می‌خورد. در حوزه هنر هم به همین نحو است.

وی ادامه داد: بسیاری از هنرمندان همیشه در این فکر هستند که برای آثارشان بازار دائمی پیدا کنند. راه‌اندازی «گالری ایران هنر» کار بسیار ارزنده ای است چرا که آنان از این پس از طریق گالری در حالی که آثار شان را در معرض نمایش می گذارند، می‌توانند نیاز به فروش اثرشان را نیز مرتفع کنند.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور بانوان به دیگر مزیت‌های این بازار مجازی اشاره کرد و گفت: «گالری ایران هنر» فرصتی است برای هنرمندانی که کمتر شناخته شده‌اند به ویژه برای بانوان هنرمندی که تا به حال محدودیت‌هایی برای نمایش، ارائه و فروش آثارشان داشته‌اند.

داداندیش افزود: این گالری فضای مجازی بسیار بزرگی را فراهم می‌آورد که دیگر محدودیت‌های گالری‌ فیزیکی را ندارد و همزمان با عرضه و نمایش آثار در ایران در کشورهای دیگر از کل دنیا نیز قابل دسترسی است. وی در پایان یادآور شد: در اولین فرصت که به اینترنت دسترسی پیدا کنم، به جست و جو در این گالری می‌پردازم و حتما از آثار هنری آن خرید خواهم کرد.

info [at] artirangallery.com
88052767 9821 +
تهران، میدان ونک، بعد از پل کردستان، پلاک ۴۷، واحد ۸